Apartmány Cechovní

Ubytování

Apartmán Rodina

Apartmán RODINA je největší a vhodný pro ubytování rodiny s 1 - 5 hosty. Hlavními dveřmi vejdete do chodby, kde je věšák na kabáty a botník. Z chodby je samostatný vchod na toaletu a do koupelny. Ve vybavení koupeny je sprchový kout a vířivá vana pro dvě osoby. Prosklenou stěnou vejdete do prostorného obývacího pokoje, kde je vybavený kuchyňský kout lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, varnou deskou s troubou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí a kávovarem. Jídelní kout s velkým stolem. V obývacím pokoji je rozkládací sedačka k plnohodnotnému spaní, dvě lenošky, krb a SMART TV. Vedle obývacího pokoje je ložnice pro 3 osoby, kde je velká manželská postel a jedno velké lůžko s nočními stolky a lampičkami. V ložnici je velká šatní skříň.

Na vyžádání pro vaše děti nachystáme dětskou postýlku, jídelní židličku.

Apartmán Rodina

Apartmán Pohoda

Apartmán POHODA s ložnicí je vhodný pro 1-2 hosty. Je v patře domu. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty a botník. Vejdete do obývacího pokoje, který je vybaven velkou rohovou koženou sedačkou, SMART TV, jídelním stolem s pohodlnými židlemi. V obýváku je kuchyňský kout vybaven myčkou nádobí, vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí a kávovarem . Z obývacího pokoje je vchod do koupelny se sprchovým koutem a dále do samostatné toalety. Dalšími dveřmi vejde do ložnice s velkou manželskou postelí s nočními stolky a lampičkami, v ložnici je také šatní skříň.

Apartmán Pohoda

Apartmán Styl

Apartmán STYL je v přízemí domu pro 1-3 hosty. Hlavními vstupními dveřmi vejdete přímo do kuchyně s jídelním stolem.. K vybavení kuchyně patří lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná deska s vestavěnou troubou, myčka nádobí, topinkovač a varná konvice s kávovarem. Šatní skříň a věšák na kabáty s botníkem. Z kuchyně je vchod do koupelny, která je vybavena velkým umyvadlem a skříňkou, sprchovým koutem a toaletou. Dalšími dveřmi vstoupíte do obytné ložnice, kde jsou tři velké postele, které mohou stát zvlášť, nebo u sebe. U postelí jsou noční stolky s lampičkami. V místnosti je rohová kožená sedačka, dvě křesla a stylový stolek. Z postele i sedačky je možné sledovat SMART TV.

Na vyžádání pro vaše dítě nachystáme dětskou postýlku a jídelní židličku.

Apartmán Styl

Společné prostory

Společné prostory

Wellness

Čas a den vstupu je nutné vždy dopředu rezervovat

Po-Pá* 12:30-14:30 * 15:00-17:00 * 17:30-19:30 * 20:00-22:00 *

So-Ne* 12:00-14:00 * 14:30-16:30 * 17:00-19:00 * 19:30-21:30 *

- vstup je 5 minuty před začátkem Vašeho zarezervovaného času

- odchod je nutný 5 minut před skončením Vaší rezervace

Wellness pro ubytované hosty

- ubytovaní hosté na 1-3 noci mohou využít jednu rezervaci

- ubytovaní na 4 a více nocí mohou využít rezervaci každý druhý den

- během pobytu lze domluvit více vstupů za příplatek

- vstup je od 12:00 a poslední vstup 20:00

.

Pro ostatní neubytované hosty

Rezervaci můžeme zrušit nebo posunout na jiný termín.

Wellness

Kdy: -

Popis: